Canvio Slim | HDTD320ES3EA | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Silver
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTD320ES3EA
- Saadavus: 5
-
129€
Canvio Slim | HDTD320ES3EA | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen1 | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 37 mm |
| Gross depth master carton | 123 mm |
| Gross height (mm) | 143 mm |
| Gross height master carton | 165 mm |
| Gross weight | 11.4 kg |
| Gross width (mm) | 111 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Net weight | 8.55 kg |
| Net weight master carton | 1.21 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 2125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 93.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.50 g |
| Producer | Toshiba |
| Producer product family | Canvio Slim |
| Producer product name | HDTD320ES3EA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Tare weight (kg) | 2.85 kg |
| Tare weight master carton | 0.041 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.000587301 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











